Termíny konzultácií

    Tu sú ukončené termíny ktoré nie je možné editovať

     

    03.10.2008

    Edit section
    • 15:00 - Peter Csóka
    • 15:10 - Norbert Gyurkovics
    • 15:20 - Ladislav Biró 
    • 15:30 - Lenka Litvová
    • 15:40 - Ľuboš Zelinka
    • 15:50 - Michal Poláčik 
    • 16:00 - Bianka Kováčová
    • 16:10 - Vladimir Mako
    • 16:20 - Marko Divéky
    • 16:30 - Maros Majercik
    • 16:40 - Ladislav Nagy
    • 16:50 - ...
    • 15:00 - Dana Kutenicsová
    • 15:10 - Milan Šillík 
    • 15:20 - Peter Vilhan
    • 15:30 - Igor Aufricht
    • 15:40 - Michal Štekláč
    • 15:50 - Pavol Michalco
    • 16:00 - Michal Hečko
    • 16:10 - Peter Holic
    • 16:20 - Robin Babicek
    • 16:30 - Radoslav Halama
    • 16:40 - Michal David

     

    10.10.2008

     

    • 15:00 - Michal Kosorín
    • 15:05 - Juraj Durech
    • 15:10 - Matej Kendera
    • 15:15 - Miroslav Fabian
    • 15:20 - Lucia Jastrzembska
    • 15:25 - Andrej Škuba
    • 15:30 - Tomas Jelinek
    • 15:35 - Marek Polák
    • 15:40 - ...
    • 15:45 - Milos Cibulka
    • 15:50 - Hana Pifková
    • 15:55 - Radoslav Menkyna
    • 16:00 - Stanislav Balocký 
    • 16:05 - Juraj Tomaschek
    • 16:10 - Miroslav Štolc
    • 16:15 - Branislav Kontúr
    • 16:20 - Dávid Kováč
    • 16:25 - Jakub Tekeľ
    • 16:30 - Marian Bán
    • 16:35 - Peter Benický
    • 16:40 - Pavol Janis
    • 16:45 - Michal Ivanič
    • 16:50 - Pavol Humay
    • 16:55 - František Chvostaľ
    • 17:00 - Gabriel Pán - o piatej je koniec do 16:57 ste nedosli
    • 15:00 - Marián Halaš
    • 15:05 - Jana Makýšová
    • 15:10 - Peter Kvasnicak
    • 15:15 - Ján Garaj

     

    17.10.2008

    Na tento termin sa mozete zapisovat aj v 5-min intervaloch.


    Voľné projekty sú najmä na nasledovné témy:

    • vlastný nápad :)
    • sociálne siete - Xobni, OpenSocial, iné ...
    • email - niečo iné ako klasické vyhľadávanie napr. extrakcia informácií z emailu
      • udalosti: dátum a čas, názov, miesto
      • lokalita: georgafická lokalita, mesto, ulica, PSČ
      • mená organizácií a firiem
      • mená ľudí spomínaných v emaili a ich namapovanie na osoby
      • ....
    • hadoop - treba vedieť linux
    • extrakcia informácií pomocou http://ontea.sf.net
    • spracovanie textov pomocou regulárnych výrazov (bude prednáška)
    • focused crawler
    • pozrieť TREC a zistiť a vyskúšat ako sa dá zúčastniť - postup, spracovanie TREC údajov, vyhodonotenie
    • rozbehať GATE systém na nejakých údajoch - extrakcia informácií
    • niečo ako google news ...
    • aj ostatné témy ale treba modifikovať nápad

     

    • 15:00 - Martin Zagora - Slovenske domeny
    • 15:05 - Miroslav Jurík
    • 15:10 - Pavol Lackovic - Spracovanie textov pomocou regularnych vyrazov
    • 15:15 - Michal Drahoš
    • 15:20 - Tomas Sarlos
    • 15:25 - Jakub Kožíšek - Triedenie a zoraďovanie
    • 15:30 - Michal Kvetan - Spracovanie textov pomocou regulárnych výrazov
    • 15:35 - Tomas Bartalos - Spracovanie slovenských domén
    • 15:40 - Gabriel Braniša
    • 15:45 - Igor Aufricht - spracovanie textov pomocou regulárnych výrazov
    • 15:50 - Marian Buchta
    • 15:55 - Julius German
    • 16:00 - ....
    • 15:05 - ....
    • 16:10 - ....
    • 15:05 - ....
    • 16:20 - Ivan Potančok
    • 15:05 - ....
    • 16:30 - František Chvostaľ
    • 15:05 - ....
    • 16:40 - ....
    • 16:45 - Gabriel Pán (crawler)
    • 16:50 - Marián Bystričan 
    • 16:55 - Vladimir Janov - email - niečo iné ako klasické vyhľadávanie napr. extrakcia informácií z emailu
    • 17:00 - End.
    • 15:00 - .....
    • 15:05 - .....
    • .....
    • 17:00 - End.

     

    24.10.2008

    • 15:00 - Ivan Potančok - nedošiel!!!!!!
    • 15:10 - Lukáš Vanek
    • 15:20 - Peter Kvasničák
    • 15:30 - Marián Majan
    • 15:40 - Milan Šillík
    • 15:50 - Peter Benický
    • .......
    • 16:10 - end.

     

    31.10.2008
    Edit section

    môžu byť aj dvaja na jeden čas u p. Laclavíka aj p. Šelenga!!

    zapisujte sa po poradí - ako nasledujú časy a nenechávajte medzery!!

    Laclavík

    • 15:00 - Vladimir Mako
    • 15:10 - Pavol Lackovič 
    • 15:20 - Peter Csóka
    • 15:30 - Lenka Litvová
    • 15:40 - Michal Kosorín
    • 15:50 - Maros Majercik  
    • .......
    • 17:00 - end.

    Šeleng

    • 15:00 -
    • 15:10 - Michal Hečko
    • 15:20 - Ladislav Nagy, Ladislav Biró
    • 15:30 - Norbert Gyurkovics
    • 15:40 - Martin Zagora
    • 15:50 - Ľuboš Zelinka
    • 16:00 - ...
    • 16:10 - ...
    • .......
    • 17:00 - end.

     

    7.11.2008

    Laclavík

    • 15:00 - Bán Marian
    • 15:10 - Škuba Andrej
    • 15:20 - Igor Aufricht 
    • 15:30 - Hana Pifkova
    • 15:40 - Lucia Jastrzembska
    • 15:50 - Tomas Jelinek 
    • 16:00 - Stanislav Balocký
    • 16:10 - Peter Holotík
    • 16:20 - Dana Kutenicsova
    • 16:30 - Pavol Michalco 
    • 16:40 - Peter Bódi
    • 16:50 -
    • 17:00 - end.

    Šeleng

    • 15:00 - Michal Kasan
    • 15:10 - Tomas Sarlos
    • 15:20 - Marek Polák
    • 15:30 - František Chvostaľ
    • 15:40 - Michal Štekláč
    • 15:50 - Pavol Janiš
    • ....
    • 17:00 - end.

     

    14.11.2008

    Laclavík

    • 15:00 - Holic Peter, Michal Ivanič
    • 15:10 - Michal Poláčik, Pavol Humay
    • 15:20 - Miroslav Štolc, Tomáš Bartalos
    • 15:30 - Martin Nepšinský, Marián Halaš
    • 15:40 - Július German, Peter Vilhan
    • 15:50 - Ján Garaj
    • 16:00 - Radoslav Menkyna
    • 16:10 - Ľubomír Varga
    • 16:20 - Michal Kvetan, Robin Bábíček
    • 16:30 - Juraj Ďurech, Gabriel Pán
    • 16:40 - Miroslav Fabián
    • 16:50 - Miloš Cibulka, Michal Kajaba
    • 17:00 - end.

    Šeleng

    • 15:00 - Miroslav Jurík, Lukas Nemcik
    • 15:10 - Bianka Kováčová, Matúš Svrček
    • 15:20 - Marko Divéky, Jakub Kožíšek
    • 15:30 - Gabriel Braniša, Dávid Kováč
    • 15:40 - Jana Makýšová, Branislav Kontur
    • 15:50 - Peter Cích
    • 16:00 -
    • 16:10 - Matej Kendera
    • 16:20 - Marian Buchta
    • 16:30 - Michal Dávid
    • 16:40 - Tomáš Labuda
    • 16:50 - Vladimir Janov
    • 17:00 - end.

     

    21.11.2008


    Laclavík

    • 15:00 - Pavol Lackovič, Radoslav Halama
    • 15:10 - Michal Drahoš, Jakub Tekeľ
    • 15:20 - Ivan Potančok, Peter Benický

    Šeleng

    • 15:00 - Tomáš Sarlós, Lukáš Vanek
    • 15:10 - Martin Zagora, Marián Bystričan
    • 15:20 - Peter Kvasnicak

     

    Alternatívne termíny na 3. konzultáciu

    Tieto termíny budú na UISAV  na 4.poschodí v zasadačke miesnosť 456.

    Zapisujte sa opäť k jednotlivým vedúcim projektov!!!

    1.12.2008 - 9:00
    Edit section

    Laclavík

    • 9:00 -

    Šeleng

    • 9:00 - Ľubomír Varga
    • 9:10 - Matúš Svrček
    • 9:20 - Marian Buchta

     

    3.12.2008 - 9:00
    Edit section

    Laclavík

    • 9:00 - Stanislav Balocký
    • 9:10 - Michal Kosorín
    • 9:20 - Peter Vilhan
    • 9:30 - Lenka Litvová
    • 9:40 - Dana Kutenicsová 

    Šeleng

    • 9:00 - Marko Divéky
    • 9:10 - Michal Štekláč
    • 9:20 - Jaroslav Tešlár

    8.12.2008 - 16:00

    Laclavík

    • 16:00 - Miroslav Štolc
    • 16:10 - Martin Nepšinský, Vladimir Mako 
    • 16:20 - Peter Bódi, Maroš Majerčík

    Šeleng

    • 16:00 - Michal Kasan, Bianka Kováčová
    • 16:10 - František Chvostaľ
    • 16:20 -

    9.12.2008 - 15:00

    Laclavík

    • 15:00 - Lucia Jastrzembska, Tomas Jelinek
    • 15:10 - Radoslav Menkyna, Michal Kvetan
    • 15:20 - Peter Holotik, Julius German
    • 15:30 - Pavol Michalco, Bán Marian
    • 15:40 - Michal Drahoš
    • 15:50 - Ján Garaj, Peter Benický
    • 16:00 - Marián Halaš, Ivan Potancok
    • 16:10 - Miloš Cibulka, Michal Hečko
    • 16:20 - Peter Holic, Radoslav Halama 

    Šeleng

    • 15:00 - Gabriel Braniša
    • 15:10 - Ľuboš Zelinka, Peter Cích
    • 15:20 - Jakub Kožíšek, Marian Majan
    • 15:30 - Michal Dávid
    • 15:40 - Marián Bystričan, Tomáš Labuda

     

    Tag page (Edit tags)
    • No tags
    You must login to post a comment.
    Powered by MindTouch Core